BMS Servis’te Kariyer.

BMS, en değerli sermayesini insan kaynağı olarak kabul etmektedir. Çalışma arkadaşlarının, üyesi olmaktan gurur duyacakları bir organizasyon hedefler, kişisel ve mesleki gelişimlerini, şirketin değerleri ve hedefleri odağında sürekli kılarak, çalışanlarının mevcut performanslarının en üst seviyeye ulaşmasına destek olur.

BMS, araştırma odaklı ve yenilikçi kimliğiyle; çevreye ve insanlara saygılı, farklılıklara duyarlı, çalışanlarını ve onların gelişimlerini cesaretlendiren bir kültürü oluşturabilecek, meraklı, cesur, insana değer veren kişileri bünyesine katmayı amaçlamaktadır.

BMS, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini destekleyen, onları yüksek performansa ulaşmaları yolunda cesaretlendiren, yaşam kalitelerini yükselten insan kaynakları uygulamaları geliştirmekte, bu yolla katma değeri yüksek, kendine güvenli, başarılı bireyler yetiştirmekte ve onların profesyonel ve kişisel gelişimlerinin sürekliliğini sağlamaktadır.

BMS, işe alım ve yerleştirme sürecinde, tüm başvuruları fırsat eşitliği ilkesi çerçevesinde inceleyerek; çalışanlarını, kurumun değerlerini ve işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak, performansları ile fark yaratacak profesyoneller arasından, çağdaş teknikler kullanarak seçer.

Tüm açık pozisyonlarımıza www.secretcv.com internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca özgeçmişlerinizi ik@bmsservis.com e-posta adresine gönderebilirsiniz.