BMS Servis ve Satış Sonrası Destek

BMS satış sonrası servis hizmetleri, yurt çapında yaygın yetkili servisler ve mobil servis araçları tarafından, yerinde servis hizmeti ile yürütülmekte, hız ve optimum fiyat politikası, bulunabilir yedek parça, eğitimli, tecrübeli, arızalara yerinde çözüm getirebilme yeteneğine sahip uzman ekibi ile arızalar en kısa sürede giderebilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ve müşteri ile ilişkileri daha ileriye götürmeyi, müşteri davranışlarını doğru anlamayı, istek ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap verebilmeyi amaç edinmiş olan BMS, üretim ve satış işlemleri tamamlandıktan sonra, devamlılığı sağlamak amacıyla satın alınan ürünün, teslimi, montajı, kullanımının gösterilmesi, bakım onarım ve yedek parça sağlanması ve müşteri şikayetleri ile ilgili çabaları da dikkatle göz önüne alarak hareket etmektedir.

BMS bu doğrultuda müşterilerin satın aldıkları ürünle ilgili beklentilerini, gereksinimlerini giderecek ürün özelliklerinin yanı sıra ürün ile ilgili herhangi bir eksiklik durumunda gerekli olacak hizmetleri de sağlamaktadır.

Tahribatsız Muayene Hizmetimiz

Beton pompalarınızın güvenli çalışması için en az yılda bir defa tahribatsız muayenenizi yaptırmanız yasal olarak gereklidir.

Boom kırılması sonucu oluşabilecek yaralanmalı ya da ölümlü kazaların önüne geçmenin tek yolu, boomlarınızın düzenli olarak kontrolünden geçmektedir.

Firmamızın 20 yıllık deneyimli elemanları ile pompalarınızın tahribatsız muayeneleri (VT-Gözle Muayene, MT-Manyetik Parçacık Testi) yapılıp raporlanır. Eğer tespit edilen hatalar varsa uygun fiyatlara doğru teknik ve malzeme ile onarımı yapılır.

Tahribatsız Muayene Hizmetimizin yanında, yine pompa ve mikserleriniz için Periyodik Muayene Hizmetimiz ve Tamir-Bakım hizmetlerimiz de aralıksız devam etmektedir.

Ayrıntılı Bilgi için Lütfen Arayınız:

İletişim: ÖZGÜR AKSU

Telefon: (0533) 208 26 48

Email: oaksu@bmsservis.com

Servis ve Satış Sonrası olarak amacımız;

Makinenin teslimatıyla başlayan “Garanti Süresi” içerisinde, makine problemlerine minimum sürede maksimum hizmeti vererek, giderek yoğunlaşan iş kaybını yaşatmamak,

Müşteri ilişkilerimizi sürekli olarak sıcak tutup, sıkıntı ve sorunlarını paylaşıp, çözümler sağlamak

Makine bakımlarının uzman personelimizce yapılarak, makinelerimizin performans ve problemlerini kayıt altında tutmak ve üretim hattına geri bildirim yapmak,

Müşterilerimizin makine parkındaki eski makinelerin revizyonunu yaparak hem firmaya hem de Türkiye ekonomisine katkı sağlamak,

Müşterilerimize 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet verebilmektir.

Hedefimiz, sürekli olarak yeni projelerle müşterilerimize faydalı hizmetler sunmaktır.

Bu çerçevede siz müşterilerimizden gelecek olan her türlü öneriye açık olduğumuzu belirtmek isteriz.